עסקים מאפייה ביקור אצל יזם מספרה סטודיו
 • __________ __________ __________ ___________ ___________ _________ בדוק התאמתך
 • הכירו את אפרת כץ, ממאפיית 'שאור' שבבית העמק. אפרת, שלא יכלה לקבל הלוואה מהבנק, נעזרה בקרן נתן וקיבלה הלוואה ללא ריבית והצמדה. קרא/י עוד..

  בדוק התאמתך
 • __________ __________ __________ ___________ ___________ _________ בדוק התאמתך
 • הכירו את שי בן שבת, הבעלים של Barber&Shop - מספרת גברים ואקססוריז לגבר המתמחה בתספורות ג'נטלמנים ועיצוב זקנים. קרא/י עוד...

  בדוק התאמתך
 • סטודיו בעלי המלאכה הינו בית מלאכה לדפוס רשת ידני ומרכז ללימודי טכניקות דפוס מסורתיות. הסטודיו הוקם. קרא/י עוד...

  בדוק התאמתך

דבר מנכ"ל הקרן

דבר מנכ"ל הקרן

יזמים יקרים,

ההיסטוריה וההצלחה של קרן נתן שזורה בסיפורו האישי של נייתי קירש, אייל הון ציוני יהודי שהקים עוד במדינת הולדתו סוואזי לנד שבדרום אפריקה, קרן שסייעה לכ-12,000 יזמים שפתחו עסקים מקומיים. לימים העסקים תרמו רבות לצמיחתה הכלכלית של דרום אפריקה.


קירש מאמין שכלכלה של מדינה יכולה לצמוח באמצעות הקמה של עסקים קטנים ובשנים האחרונות, הקים את 'קרן נתן' מתוך אמונה וניסיון שיוכל להעתיק את מודל ההצלחה גם בארץ ישראל. התכבדתי לעמוד בראש הקרן ולהתרגש מיזמים חדשים הפונים אלינו על מנת שנסייע להם במימוש חלומם. מידי יום אני פוגשת מגוון עצום של יזמים ממקצועות מגוונים, מגדרים ומגזרים שלא תמיד יכולים לקבל סיוע מהבנקים וממקורות מימון אחרים ולכן קרן נתן כאן בשבילכם.

האידיאולוגיה שמנחה אותי בעשייה היומיומית, היא לתת "חכה ולא דגים" ולהוות גשר איתן לעולם שלם של הזדמנויות עבור יזמים שאינם יכולים לקבל מימון במימוש חלומם. כמנכ”לית קרן נתן שמתי לי לדגש להיות רגישה, מקצועית וממוקדת מטרה לא רק לעצם מתן המימון הכספי ליזם אלא בראיית המטרה הסופית והיא, סיוע הקמת עסק עובד, מפרנס ומשגשג. אם יש בידכם רעיון, מיזם, חלום והניסיון הדרוש, אני מזמינה אתכם לפנות אלינו ונרקום אותו יחדיו. בקרו גם באתר הקרן ובפייסבוק "קרן נתן" ופנו אלינו לכל שאלה.


שלכם,
דורית להב צור,
מנכ"לית קרן נתן

שלבי בקשה להלוואה

 1. מילוי טופס מקוון
  בלחיצה כאן תועבר למילוי טופס בקשה.
  רק בקשה מלאה, הכוללת טופס מקוון וקורות חיים (שמומלץ להכין מראש) תבחן ע"י הקרן.
 2. השלמת מסמכים
  במידה ותמצא/י זכאי/ת לסיוע, תתבקש/י להשלים מסמכים.
 3. ראיון במשרדי הקרן

  לאחר מילוי הבקשה במלואה, במידה והינך עומד בקריטריונים (לצפייה) תוזמן/י למשרדי הקרן לראיון שבסיומו תמסר החלטה עקרונית על אישור / סירוב מתן הסיוע.
 4. הסכם הלוואה

  לאחר קבלת אישור ההלוואה, תזומן למשרדי הקרן לחתימת חוזה.


קרן נתן, סיוע גדול לעסקים קטנים

הגש/י בקשה להלוואה