סיפורי הצלחה

אפרת כץ, יזמית ובעלים של מאפיית "שאור"

הכירו את אפרת כץ, ממאפיית 'שאור' שבבית העמק. אפרת את לחמי המחמצת בשיטה מסורתית.
לצורך הקמת המאפייה, אפרת, שלא יכלה לקבל הלוואה מהבנק, נעזרה בקרן נתן וקיבלה הלוואה ללא ריבית והצמדה. התמיכה של קרן נתן היא זו שהפיחה חיים ברעיון והפכה אותו למציאות.

יעקב בן כהן, יזם ובעלים של סטודיו "בעלי המלאכה"

סטודיו בעלי המלאכה הינו בית מלאכה לדפוס רשת ידני ומרכז ללימודי טכניקות דפוס מסורתיות. הסטודיו הוקם בשנת 2010 בדרום תל אביב כבית מלאכה לדפוס רשת ידני, יחיד מסוגו בארץ, הסטודיו מציע שירותי דפוס רשת על מגוון חומרים ולמטרות שונות. הדפסת מוצרי טקסטיל, הדפסות איכות על נייר ומוצריו, הדפסת עבודות אמנות הדפס ופתרונות הדפסת רשת על מגוון חומרים לקהילת מעצבים ויוצרים. מלאכת ההדפסה ידנית תוך שמירה והקפדה על בקרת איכות דקדקנית, עבודה עם צבעים וחומרי גלם מדויקים במטרה ליצור עבודות הדפס מוקפדות ומלוטשות ללא פשרות. הסטודיו עוסק בשימור, טיפוח ופיתוח של טכניקות מסורתיות של דפוס ידני ושואף לקרב את הקהל הרחב וקהל האמנים והמעצבים לאמנות ההדפס. מאז הקמתו משמש הסטודיו מרכז תרבות ומוקד משיכה לקהל מכל הארץ.

"התמיכה של קרן נתן הייתה זו שהפיחה חיים ברעיון והפכה אותו למציאות. מהיחס האישי עובדי ומנהלי הקרן והעניין ביוזמה ועד להלוואה אדירה ובתנאים שציפינו לקבל מההורים שלנו ולא מקרן. שאפו ותודה! לא מובן מאליו בכלל!"

שי בן שבת, יזם ובעלים של המספרה לגברים Barber&Shop

הכירו את שי בן שבת, הבעלים של Barber&Shop - מספרת גברים ואקססוריז לגבר המתמחה בתספורות ג'נטלמנים ועיצוב זקנים.
שי עבד בתיאטרון כמורה לדרמה, עד שהגיע להחלטה שהביאה לשינוי בחייו. כמי שתמיד היה 'הספר של החבר'ה', הוא החליט לקחת את התחביב צעד אחד קדימה ולפתוח מספרה. הגיש בקשה להלוואה מהקרן ונענה במהרה.
יומיים חלפו מאז פנייתו וכבר נקבעה לו פגישה עם במשרדי הקרן. אישור ההלוואה התקבל תוך זמן קצר.