"קרן נתן" הם שותפים להצלחה של הטרנד שהכנסנו בתחום הגשת הכנאפה בקונספט הטורקי
והוספת נקודת בילוי נחשבת במתחם שוק הפשפשים.

שחאדה אבו שחאדה ופרח אבו ניג'ם, יאפא כנאפה

על קרן נתן

קרן נתן לעידוד יזמים חדשים ונטולי יכולת כספית, נוסדה בשנת 2008. במהלך 14 שנות פעילותה, סייעה הקרן בהקמתם של יותר מ-1,400 עסקים, מדן ועד אילת, בקרב מגזרים שונים של האוכלוסייה (יהודים, ערבים, בדואים ודרוזים), כולם אזרחי ישראל ותושביה.

הקרן הוקמה במטרה לעודד יזמים חדשים נטולי אמצעים כספיים לבנות עסק חדש בישראל. הסיוע של הקרן ליזם העומד בקריטריונים בא לידי ביטוי במתן הלוואה בסך של עד 240,000 ש"ח לתקופה של עד 60 חודשים, ללא ריבית והצמדה. גובה ההלוואה מותאם לצורכי הקמת העסק.

הקריטריונים העיקריים למתן ההלוואה: תושב ואזרח ישראל, מדובר בעסק חדש וראשון של היזם, ניסיון מוכח בתחום הפעילות של העסק החדש, ומיצוי כל אפשרויות המימון טרם הפנייה לקרן נתן (הון עצמי, בנקים וכדומה) יזם העומד בקריטריונים ונמצא מתאים לקבלת ההלוואה, ימלא את טופס הבקשה המקוון במלואו ויצרף קובץ קורות חיים. לאחר בחינת הבקשה, יתבקש היזם להשלים תוכנית עסקית מלאה (לפי קובץ הנחיה מהקרן).

אם יימצא מתאים לקבלת ההלוואה. יוזמן היזם לריאיון. תנאי החזר ההלוואה ייקבעו במעמד קבלת ההלוואה, בתיאום עם היזם ובכפוף לתוכנית העסקית שתוצג לפני הקרן ותקבל את אישורה. לאחר קבלת אישור עקרוני להלוואה, יתבקש היזם להציג פרטי ערבים לאישור מנהלי הקרן.

למידע מפורט לחץ/י כאן • נייטי קירש, מייסד קרן נתן

  אזרח דרום אפריקה, ציוני נלהב, לו ולמשפחתו קשר עמוק ורב שנים עם ישראל, תורם רבות לאורך השנים בתחומי החינוך, התרבות, הכלכלה והחברה בישראל.


 • דורית להב צור, מנכ"ל קרן נתן

  מנהלת את הקרן מיום הקמתה. בוגרת תואר מנהל בתי מלון מטעם ביה"ס למלונאות "תדמור", מילאה בעבר תפקידי ניהול ברשתות הילטון, ישרוטל ודן.

מהתקשורת


 • המליארדר שרק מחפש למי לתרום

  אם אתם חולמים להקים עסק חדש אז אולי מדובר בבשורה עבורכם: מיליארדר יהודי מוכן להשקיע מיליוני שקלים בעסקים קטנים - ורק מחפש איפה להשקיע. אז מה הקריטריונים ואיך אפשר לקבל את הכסף?

  פורסם 27/04/16 | חדשות 2 | אדווה דדון

 • קרן נתן ב’לילה כלכלי’

  דורית להב בתכנית "לילה כלכלי"

  לצפייה

 • הקרן שתעזור לך להפוך חלום למציאות

  פורסם במוסף הארץ, חפשו את הכתבה בעמ'


 • חלום מתוק: הלוואה בלי ריבית להקמת עסק

  מפעל גלידה טבעונית מחלב קוקוס, סטודיו למוזיקה בפלורנטין ומרכז לפיתוח יכולות אתלטיות הם דוגמה לעסקים קטנים ומצליחים. איך הם עשו את זה בלי עזרת הבנקים


 • אנחנו כאן בשביל היזמים!
הגשת בקשה