עמוד הבית סיפורי הצלחה

סיפורי הצלחה

שולמית דמצ'נקו, 32, מרפאת שיניים לילדים, ירושלים

"אני עולה חדשה (5 שנים בארץ) ועל קרן נתן שמעתי מיועצת ממט״י. העזתי לפנות אליהם והחוויה היתה מאירת פנים, רצינית, מהירה ומדוייקת. לאחר שארגנתי את כל המסמכים הדרושים תואם איתי ראיון, סיפרתי על החלום שלי והנה הוא התגשם. ההלוואה אפשרה לי לקנות את הציוד לעסק, דאגה לשיווק , ועזרה לי עם השכירות החודשית לקליניקה. אני ממליצה בחום לכל יזם עם חלום לפנות לקרן נתן, הם מאמינים בחלומות." מוזמנים לעקוב אחרי שולמית באינסטגרם – /https://www.instagram.com/dr.

סהר דלל וטל דיין, 30 ו-33, סטודיו לכושר, ירושלים

"בהתחלה פנינו למט"י יזמות והם סיפרו לנו על קרן נתן. הקרן באה לקראתנו למרות שלא עמדנו מלכתחילה בקריטריונים. ההלוואה שקיבלנו עזרה לנו לשפץ מקום ולפתוח, לקנות מכשירי אימונים ולתת לנו קצת אוויר להמשך. ברור שהם באים לעזור לעסקים, הם עוזרים מאוד, פורסים תשלומים בצורה נוחה ואנושית והתהליך מרגיש נוח וקליל. אנחנו ממליצים באהבה לכל מי שרוצה להקים עסק חדש לפנות לקרן." מוזמנים לאתר של סהר וטל – http://mo-ve.co.il

אופק כהן, 31, לנזר'י, ירושלים

"עבור כל יזם, גיוס כספים הוא אתגר משמעותי, על אחת כמה וכמה כשמדובר במיזם בתחום הטקסטיל. שמעתי על קרן נתן דרך חברים והגשתי בקשה. לאחר שאנשי הקרן בדקו את התוכנית העסקית הם האמינו במיזם ובי, ונתנו אור ירוק למימון. בזכות הקרן החלום שלי התגשם והפך למציאות. תודה לכם קרן נתן שהאמנתם בי!"

נור מינאוי, 34, קדר, תל אביב

״לקרן נתן הגעתי לאחר שנואשתי למצוא מקורות מימון, התהליך היה קצר ופשוט. לאחר ראיון היכרות מקיף ורציני בו סיפרתי על חלומי לפתוח עסק לקדרות אושרה לי ההלוואה. קרן נתן נטעה בי תחושת ביטחון ובזכותה אני בעלים גאה של עסק חי ומשגשג״.

חן אסרף, 34, מעצבת אופנה, בית שמש

״את קרן נתן מצאתי בגוגל. כיזמית צעירה עם חלום לפתוח סטודיו לאופנה לא הייתה לי היכרות מוקדמת עם הקרן. לאחר שבדקתי היטב את הקריטריונים ומצאתי כי אני מתאימה החלטתי לפנות לקרן מיוחדת זו. הייתי סקפטית אבל לאחר השיחה הראשונה הבנתי שמדובר במקצוענים. בזכות העזרה שקיבלתי מהקרן, הכנתי קולקציה חדשה, עברתי מהבית לסטודיו אמיתי והקמתי את המתפרה שחלמתי עליה. קרן נתן עזרו לי לצאת ולכבוש את העולם ועל הדרך להלביש את ידועני ישראל״.

שני ברגינר בטיט, 33, סטודיו לתנועה, הרצליה

״לקרן נתן הגעתי לאחר מימוש כל מקורות המימון. לא הייתי בטוחה שאצליח לקבל הלוואה להקמת עסק וכמעט שהרמתי ידיים. אנשי הקרן הקשיבו ליוזמה שלי בקשב רב ולאחר שהצגתי תוכנית עסקית ראויה, אושרה לי הלוואת יזם. שואלים אותי לא מעט על הקרן והאמת הפשוטה שהיא נוצרה בשביל לעזור ליזמים להגשים חלום, ככה פשוט ובלי ציניות״.

איקה כהן, 47, שוקולטיירית, תל אביב

״קרן נתן זו המתנה הכי גדולה שעסק יכול לקבל, זה נשמע כל כך בדיוני שזה מעלה חשד. מהר מאוד הבנתי שמדובר במקצוענים שכל מטרתם היא מתן עזרה אמיתית. הם עזרו לי להקים עסק משגשג וכשמדובר בשוקולד אין עזרה מתוקה מזו״.

נתן בנג'יאו, 33, שירותי צילום רחף, מושב יגל

״לקרן נתן הגעתי לאחר שקיבלתי המלצה מיועץ עסקי. כעולה חדש ניסיתי להסתייע בהלוואות אחרות אך נעניתי בסירוב. אחרי פגישה עם האנשים בקרן נתן, הרגשתי שהנה החלום שלי הולך להתגשם. וכך היה, את ההלוואה קיבלתי בתהליך פשוט וקל, רכשתי את הציוד ההכרחי לעסק, בלעדי הקרן לא הייתי יכול להיות עצמאי. אין לי איך להודות להם, אלא דרך ההצלחה שלי״.

אלעזר קורנדרקסלר, 40, מאפיית מצות, בית שמש

״הקמת מפעל מצות היה החלום שלי אך לא הייתה לי שום אפשרות למימון. אחרי חיפושים מתישים הגעתי לקרן נתן דרך המלצה של יועץ עסקי. מהרגע הראשון הרגשתי בבית, הנכונות לעזור הייתה מפתיעה. לאחר הצגת תוכנית עסקית וריאיון אישי אושרה לי ההלוואה. פתחתי את המפעל וכיום אני מעסיק 30 עובדים. קרן נתן היא החסד בהתגלמותו, אם תאמינו תמצאו״.

נתנאל גמליאל, 39, קצבייה, תל אביב

״קרן נתן היא תופעה נדירה בנוף הכלכלי בארץ. אחרי ניסיונות רבים ממקורות שונים לקבל הלוואה הוגנת, הגעתי אל הקרן כיזם עם רעיון קטן, לפתוח קצביה. תהליך קבלת ההלוואה היה חוויה שלא אשכח, מקצועיות ומסירות שאין כדוגמתם, התעקשות על פיתוח הרעיון עד להגשמתו המלאה. התחושה שישנם אנשים שעניינם אינו רק הכסף שאני לווה, אלא גם היכולת שלי להצליח אתו היא גולת הכותרת של הקרן״.

סיגלית שטרן, 49, מפעל מזון ללא גלוטן, הרצליה

״אך ורק בזכות ההלוואה מקרן נתן הצלחתי להקים את העסק שהיה החלום שלי ולעמוד בסטנדרטים הגבוהים ובדרישות של משרד הבריאות. מעבר להלוואה, הקרן העניקה לי ליווי וחיבוק לו הייתי זקוקה כל כך. החיבוק הזה הוא המהות של קרן נתן״.

יחדו גילבר וגרגורי זילבר, 35, 36, סטודיו לניפוח זכוכית, קיסריה

״על קרן נתן שמענו לראשונה בתהליך של ייעוץ עסקי תוך בניית התוכנית העסקית שלנו. היה לנו ברור שנצטרך סיוע כלכלי על מנת להקים את העסק. תהליך הגשת הבקשה לסיוע היה יעיל ותכליתי וההלוואה אושרה לשמחתנו הרבה. בזכות ההלוואה, קנינו ציוד והקמנו את הסטודיו. עם פרוץ הקורונה פנו אלינו מקרן נתן תוך הבנה עמוקה של המשבר במשק, והציעו מיוזמתם! לדחות את התשלומים. לפעמים המציאות עולה על כל דמיון וכן יש דבר כזה פילנתרופיה, עובדה״.

יהונתן וקרינה רפאל, 42, 49, מחלבת גבינות, מושב נטור

״בהתחלה הייתה לנו מגבנה ביתית בדרום רמת הגולן, בזכות הסיוע של קרן נתן הצלחנו לפתוח מחלבת בוטיק לגבינות עיזים. לא האמנו שההלוואה ניתנת לנו ללא מטרות רווח. קבענו פגישה שהייתה נינוחה, הרגשנו שממש רוצים לעזור וזה בעצם כל הסיפור. אנחנו שמחים שיש עוד עסקים בגולן שהצלחנו להפנות לקרן נתן ואנחנו ממליצים על הקרן בחום לכל יזם שחושב לפתוח עסק חדש״.

נאזם ואינאס גביש, 44, 34, מעון יום, ירכא

״קרן נתן הגשימה לנו את החלום לפתוח מעון יום בירכא. את קרן נתן הכרתי מתוך עבודתי כיועץ כלכלי. לאחר התייעצות עם אשתי, פנינו אל אנשי הקרן והגשנו תוכנית עסקית. מרגע זה ואילך הרגשנו בבית, האכפתיות, העזרה והמקצועיות שקיבלנו לא הותירו מקום לספק, זכינו. ההלוואה הוצגה בפנינו לפרטי פרטים בלי אותיות קטנות. אנשי הקרן הם שגרירים של רצון טוב ואמיתי״.

טל חודרה, 36, חממה הידרופונית, מושב אלישמע

״את קרן נתן הכרתי בהמלצת יועץ עסקי. היות וחממות הידרופוניות הוא תחום שאינו מוכר, היה לי חשש שבקרן ידחו את היוזמה שלי על הסף. הופתעתי בגדול, מצאתי אוזן קשבת, פתיחות והתגייסות מוחלטת ליוזמה שלי. לאחר שהצגתי את החזון במלואו, קיבלתי את ההלוואה המיוחלת ויצאתי אל הדרך. החשש התפוגג ובמהרה מצאתי שמעבר להלוואה שקיבלתי עומדים אנשים שייעשו את הכל בשביל שאצליח! תחושת הבטחון שהקרן סיפקה לי היא מה שמייחד את קרן נתן מכל גוף אחר שנתקלתי בו״.

נועה גורלי, 26, מרכז לדוגותרפיה, צור משה

״את קרן נתן מצאתי כשחיפשתי באינטרנט קרן שעוזרת לעסקים קטנים. השארתי פרטים, תוך יום חזרו אליי והתחלנו בתהליך. אירגנתי את כל המסמכים הנדרשים ובניתי תכנית עסקית מפורטת. באמצעות ההלוואה מהקרן קניתי את הליכון המים של המרכז לחיזוק ושיקום כלבים שהקמתי – ״דוגותרפיה״. ההליכון נמצא בשימוש יומיומי בעסק, והוא אחד מהכלים השיקומיים הטובים ביותר שקיימים עבור כלבים. אני ממליצה לפנות לקרן נתן על מנת לקבל הלוואה, בדרך להגשמת החלום להקמת עסק חדש, פעיל ומצליח.״

שי בן שבת, 49, ספר, תל אביב

״קרן נתן החזירו לי את האמון באנשים. כשהחלטתי לעשות הסבת מקצוע ולהקים את העסק שרציתי, הקרן הייתה היחידה שהאמינה ביכולותיי ואפשרה לי להגשים את החלום. התהליך היה פשוט ברור ואמפטי,
קיבלתי x ואני מחזיר x. בלי טריקים ושטיקים, הגינות לאורך כל הדרך״.

Keren Nathan Copyright 2023 – All Rights Reserved | Design: davidandyosef | Development: Relsites
דילוג לתוכן